V neděli 4. 1. 2026 vyrazily tři skupinky koledníků, aby realizovaly Tříkrálovou sbírku. V Klisinci šli pod vedením Verči Vošahlíkové Bětuška, Benďa a Martin Schmellerovi, v Dobrošově pod vedením Lenky Pánkové to byly Šárka Čapková, Magda Pánková a Áďa Pytáková a v Hrazánkách skupinku vedla Lucie Pytáková a koledníky zde byli Agáta Janči, Ondřej Pyták a Dominik Schmeller.
Bylo mrazivo, ale to nevadilo. Koledníci vyrazili se svým doprovodem a zapečetěnou kasičkou po jednotlivých vsích. Někteří se dokonce podívali i do Hrazan. Každý, kdo mohl ochotně přispěl. A díky tomu jsme mohli pomoci i my, a to částkou 12.312,-.
Všem, kdo přispěli, děkujeme!
