Kestrany1

Letos byl celkem hezky a my vyrazili do Kestřan na první pohárovku. V některých kategoriích u nás došlo ke změnám v sestavách a běželo se na dvě základny a jedny terče (tedy do šikma), a tak jsme byli zvědaví, jak se nám povede…

Přípravka běžela ve složení Alžběta Schmellerová, Benedikt Schmeller, David Pyták, Mikuláš Samec, Simona Slámová, Kristína Pajtašová. Protože další děti byly nemocné (nebo prostě nemohly), vypomohla jim Adéla pytáková z kategorie mladší. Děti útok zdárně dokončily a na konci soutěže dostali zaslouženou odměnu.

Mladší (Antonín Vošahlík, Michal a Petr Šimečkovi, Jan Málek, Šárka Čapková, Adéla a Ondřej Pytákovi) dokončili svůj útok v čase 42,27s a v konkurenci dalších 11 týmů obsadili 5. místo.

Starší (Vojtěch a Štěpán Kortanovi, Daniel Pánek, Lukáš Jůza, Dominik a Martin Schmellerovi, Elizabeth Kovářová) dali čas 36,51s a získali také 5. místo. V kategorii startovalo celkem 10 týmů.

A smíšení? Ti, ve složení Antonín Vošahlík, Dominik Schmeller, Daniel Pánek, Ondřej Kortan, Magdaléna Pánková, Agáta Janči a Jakub Jůza, obsadili úžasné 2. místo. A to s časem 34,65s. Soutěžilo 9 týmů.

Nejlepší čas dne byl 25,52s a dala ho v kategorii starších Heřmaň.