Datum
Soutěž
Umístění
Kategorie
15. 6. 2024
Šedesátky (Svaté Pole)
2.
Dominik Schmeller (ml. chlapci)
8. 6. 2024
Plamen (kraj)
7.
starší
25. 5. 2024
Plamen (okres)
1.
starší
25. 5. 2024
Plamen (okres)
1.
mladší
25. 5. 2024
Plamen (okres)
1.
přípravka
30. 9. 2023
ZHVB (okres)
1.
dorost
30. 9. 2023
ZHVB (okres)
1.
starší
30. 9. 2023
ZHVB (okres)
1.
mladší
24. 9. 2023
Pohárovky (celkově)
3.
smíšení
24. 9. 2023
Pohárovky (celkově)
2.
starší
24. 9. 2023
Pohárovky (celkově)
3.
mladší
16. 9. 2023
BV šedesátky (celkově)
2.
Petra Ottová (st. dívky)
16. 9. 2023
BV šedesátky (celkově)
2.
Jakub Jůza (ml. chlapci)
16. 9. 2023
BV šedesátky (celkově)
4.
Daniel Pánek (ml. chlapci)
16. 9. 2023
Šedesátky (Zaječov)
3.
Jakub Jůza (ml. chlapci)
9. 9. 2023
Šedesátky (Podlesí)
3.
Petra Ottová (st. dívky)
9. 9. 2023
Šedesátky (Podlesí)
2.
Jakub Jůza (ml. chlapci)
3. 9. 2023
Počepický pohár
2.
starší
5. 8. 2023
Šedesátky (Paseky)
1.
Petra Ottová (st. dívky)
5. 8. 2023
Šedesátky (Paseky)
3.
Daniel Pánek (ml. chlapci)
29. 7. 2023
Šedesátky (Počepice)
1.
Petra Ottová (st. dívky)
18. 6. 2023
Šedesátky (Svaté Pole)
2.
Petra Ottová (st. dívky)
18. 6. 2023
Šedesátky (Svaté Pole)
3.
Jakub Jůza (ml. chlapci)
18. 6. 2023
Šedesátky (Svaté Pole)
3.
Michal Šimeček (přípravka chlapci)
10. 6. 2023
Plamen (kraj)
4.
starší
27. 5. 2023
Plamen (okres)
1.
starší
27. 5. 2023
Plamen (okres)
1.
mladší B
13. 5. 2023
Šedesátky (Březnice)
1.
Petra Ottová (st. dívky)
13. 5. 2023
Šedesátky (Březnice)
2.
Jakub Jůza (ml. chlapci)
7. 5. 2023
Šedesátky (Borovany)
3.
Petra Ottová (st. dívky)
8. 10. 2022
BV šedesátky (celkově)
4.
Petra Ottová (st. dívky)
1. 10. 2022
ZPV (okres)
1.
starší
1. 10. 2022
ZPV (okres)
3.
mladší B
25. 9. 2022
Pohárovky (celkově)
2.
starší
10. 9. 2022
Šedesátky (Podlesí)
3.
Jakub Jůza (ml. chlapci)
28. 8. 2022
Počepický pohár
1.
mladší B
28. 8. 2022
Počepický pohár
1.
přípravka
30. 7. 2022
Šedesátky
3.
Petra Ottová (st. dívky)
11. 6. 2022
Plamen (kraj)
2.
starší
21. 5. 2022
Plamen (okres)
1.
starší
26. 9. 2021
Pohárovky (celkově)
3.
smíšení
26. 9. 2021
Pohárovky (celkově)
1.
starší
26. 9. 2021
Pohárovky (celkově)
3.
přípravka
11. 9. 2021
ZPV (okres)
2.
starší
11. 9. 2021
ZPV (okres)
2.
mladší
29. 8. 2021
Počepický pohár
2.
mladší
12. 6. 2021
Plamen (kraj)
4.
starší
květen 2021
Plamen (okres)
1.
starší
květen 2021
Plamen (okres)
2.
mladší
27. 9. 2020
Pohárovky (celkově)
1.
smíšení
27. 9. 2020
Pohárovky (celkově)
2.
starší
27. 9. 2020
Pohárovky (celkově)
3.
mladší
19. 9. 2020
ZPV
3.
starší
19. 9. 2020
ZPV
2.
mladší
30. 8. 2020
Počepický pohár
1., 3.
přípravka
12. 10. 2019
Březnické šedesátky
3.
Lukáš Jůza (ml. chlapci)
29. 9. 2019
ZPV
3.
mladší
22. 9. 2019
Pohárovky (celkově)
3.
smíšení
22. 9. 2019
Pohárovky (celkově)
2.
starší
22. 9. 2019
Pohárovky (celkově)
3.
přípravka
1. 9. 2019
Počepický pohár
3.
přípravka
12. 7. 2019
Noční soutěž Bojenice
1.
starší
12. 7. 2019
Noční soutěž Bojenice
2.
mladší
11. 5. 2019
Plamen (okres)
2.
starší
11. 5. 2019
Plamen (okres)
2.
mladší
30. 9. 2018
Pohárovky (celkově)
1.
smíšení
30. 9. 2018
Pohárovky (celkově)
3.
starší
30. 9. 2018
Pohárovky (celkově)
2.
mladší
30. 9. 2018
Pohárovky (celkově)
2., 3.
přípravka
29. 9. 2018
ZPV
2.
starší
29. 9. 2018
ZPV
3.
mladší
29. 9. 2018
ZPV
3.
přípravka
2. 9. 2018
Počepický pohár
1.
mladší
2. 9. 2018
Počepický pohár
1., 3.
přípravka
17. 6. 2018
Dorost (kraj)
5.
dorostenky
26. 5. 2018
Plamen (okres)
3.
starší
26. 5. 2018
Plamen (okres)
1.
mladší
24. 9. 2017
Pohárovky (celkově)
2.
starší
24. 9. 2017
Pohárovky (celkově)
2.
přípravka
23. 9. 2017
ZPV
2.
starší
17. 6. 2017
Plamen (kraj)
7.
starší
20. 5. 2017
Plamen (okres)
1.
starší
20. 5. 2017
Plamen (okres)
1.
mladší
1. 10. 2016
ZPV
1.
starší
1. 10. 2016
ZPV
1.
mladší
25. 9. 2016
Pohárovky (celkově)
2.
smíšení
25. 9. 2016
Pohárovky (celkově)
2.
starší
15. 7. 2016
Noční soutěž Křenovice
2.
starší
15. 7. 2016
Noční soutěž Křenovice
3.
mladší
21. 5. 2016
Plamen (okres)
1.
mladší
3. 10. 2015
ZPV
3.
mladší
26. 7. 2015
Noční soutěž Křenovic
3.
starší
26. 7. 2015
Noční soutěž Křenovic
1.
mladší
16. 5. 2015
Plamen (okres)
2.
mladší
27. 9. 2014
ZPV
1.
mladší
14. 9. 2014
Pohárovky (celkově)
2.
smíšení
14. 9. 2014
Pohárovky (celkově)
3.
starší
14. 9. 2014
Pohárovky (celkově)
1.
mladší
22. 6. 2014
Dorost (kraj)
2.
Kristýna Mrzenová (ml. dorostenky)
17. 5. 2014
Plamen (okres)
3.
starší
5. 10. 2013
ZPV
3.
starší
22. 9. 2013
Pohárovky (celkově)
2.
smíšení
22. 9. 2013
Pohárovky (celkově)
2.
starší
22. 9. 2013
Pohárovky (celkově)
2.
mladší
18. 5. 2013
Plamen (okres)
3.
starší
18. 5. 2013
Plamen (okres)
3.
mladší
6. 10. 2012
ZPV
3.
starší
6. 10. 2012
ZPV
1.
mladší
16. 9. 2012
Pohárovky (celkově)
3.
smíšení
16. 9. 2012
Pohárovky (celkově)
2.
starší
16. 9. 2012
Pohárovky (celkově)
3.
mladší
19. 5. 2012
Plamen (okres)
3.
mladší
1. 10. 2011
ZPV
2.
mladší
27. 9. 2011
Pohárovky (celkově)
3.
starší