2018PROSINECSAMSUNG160

Počet mladých hasičů stoupl na neuvěřitelných 42! A tak není divu, že jsme soutěžili v kategoriích od přípravky po dorost…

Letos se nám podařilo postavit družstvo dorostenek (H. Lípová, M. Švehlová, V. Vošahlíková, M. Vošahlíková, E. Strachallová, K. Mrzenová, V. Dvořáková z Hrejkovic), které v krajském kole vybojovaly báječné 5. místo!

Okresní kolo Plamene 2018 naši mladší potřetí v řadě vyhráli a získali tak cenný zlatý hattrick, starší obsadili bezva 3. místo. Zúčastnili jsme se podruhé Počepického poháru, který byl opět formou play off. Přípravky skončily 1. a 3., mladší 1. a starší 4. Po podzimním kole Plamene 2019 byla přípravka 3. a mladší i starší 2. A pohárovky dopadly skvěle! Přípravky 2. a 3., mladší 2., starší 3. a smíšení dokonce 1.! To bylo medailí a pohárů!!!

Vypravili jsme se také sjíždět Sázavu, ale bylo málo vody, tak jsem skončili o den dříve…