IMG 9438

V sobotu jsme vyráželi už v 7.00, protože letos prvně se podzimní kolo konalo (nečekaně) jinde – v Kuklích u Tálína. Na start Plamene se postavily děti přípravky, mladší a starší a ZVHB absolvovali mladší, starší a dorost.

PLAMEN

Naše přípravka (A. Schmellerová, B. Schmeller, K. Pajtašová, S. Slámová, M. Jůzová, M. Samec, D. Pyták) byla rozhodně ozdobou této soutěže. Stejně jako všichni ostatní si i přípravkové děti zaběhly štafetu dvojic a štafetu 4 x 60m. Snažili jsme se jim pomáhat co nejméně. Možná i proto obsadily v obou disciplínách 3. místo ze tří…

Mladší už běhali sami. A ve složení A. Vošahlík, D. Schmeller, J. Málek, M. Pánková, M. Šimeček, P. Šimeček, A. Pytáková, O. Pyták a O. Kortan obsadili ve štafetě dvojic s časem 94,43s 2. místo (jen o 0,6s za prvním) a ve štafetě 4 x 60m dokonce zvítězili (67,72s)!Po podzimním kole jsou tak na celkovém 1. místě!

Starší (V. Kortan, Š. Kortan, L. Jůza, J. Jůza, M. Schmeller, D. Pánek, A. Janči, E. Kovářová a K. Koutníková z Přeborova) v obou disciplínách excelovali a stali se suverénními vítězi nejen obou disciplín, ale celého podzimního kola. A časy? Štefeta dvojic 64,18s a 4 x 60m 50,94s.

ZHVB

„Les“ patřil vždy mezi zajímavé disciplíny. A tak se letos postavily na start hlídky v kategoriích mladší (D. Schmeller, O. Kortan, A. Pytáková, M. Pánková a J. Pinc, který na poslední chvíli zastoupil nachlazeného A. Vošahlíka), starší (L. Jůza, J. Jůza, V. Kortan, Š. Kortan a D. Pánek) i smíšeného dorostu (O. Vošahlík, N. Dvořáková, T. Jůza, R. Dvořáková, P. Ottová). Ač každá hlídka nasbírala několik trestných, stalo se něco neuvěřitelného… Všechny hlídky zvítězily a postupují do krajského kola, které se koná 5. 11. 2023 v Českých Budějovicích!!!

Cestou domů jsme se stavili v KFC na něco dobrého. Všichni si to rozhodně zasloužili…